Aktualność

  • /A

15.03.2012

Nowe portfolio klejów Woodmax®

Kleje do drewna Woodmax®stopniowo zyskują coraz szerszą popularność wśród klientów w Polsce i zagranicą. Synthos – jeden z największych europejskich producentów branży chemicznej przywiązuje ogromną wagę do tej części swojego biznesu, inwestując znaczne kwoty w rozwój działu Badań i Rozwoju oraz wyposażając Centrum Technologiczne w najnowsze urządzenia wspomagające prace naukowców tam pracujących.

Kilka lat temu nikomu nieznana marka Woodmax® zaistniała na rynku klejów, przebojem wdzierając się pomiędzy konkurentów, którzy swoje portfolio klejów rozwijali przez wiele lat. Wysoka jakość oraz silne zaplecze technologiczne pozwala klejom Woodmax® na kolejne podboje – również rynków zagranicznych.

Jednym z nowo oferowanych produktów, jest klej montażowy w klasie wodoodporności D1. Woodmax® W 11.45 został przygotowany dla klientów poszukujących najtańszych rozwiązań, oferując zarazem optymalne parametry klejenia. Klienci, którzy stosują klej Woodmax® W 11.45 na co dzień, zwracają uwagę, że otrzymali produkt dobrze radzący sobie w trudnych warunkach produkcyjnych i dający wysokiej jakości połączenia.

Zaletą klejów Woodmax® i linii produkcyjnych, na których są one wytwarzane, jest również posiadanie niewielkich reaktorów, które pozwalają przygotować mniejsze partie klejów pod szczególne wymagania klientów. Takie możliwości są praktycznie poza zasięgiem konkurentów operujących w Polsce i w sąsiadujących krajach. Technolodzy pracujący w Centrum Technologicznym Synthos mają możliwość zaproponowania specjalnych receptur poszczególnym klientom oraz co równie ważne przetestować właściwości i parametry spoiny w różnych warunkach.

© 2017 Synthos. All rights reserved.